zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Tereza Mašková s romantickým videoklipem

Tereza Mašková (Foto: Oliver Žilák)

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Úspěšná zpěvačka Tereza Mašková s fenomenálním hlasem je z výsledku nadšená: ,,Původně jsem chtěla natočit videoklip k jinému songu, ale v nějaký okamžik jsem si všimla, že mě lidi nejvíc označují na instagramu při poslechu právě “Budu při tobě stát” a k tomu mají po svém boku svého nejbližšího člověka: dceru, synka, kamarádku, maminku, sestru či brášku nebo partnera. Bylo to krásné se na to dívat, kolikrát jsem u toho měla až slzy v očích. Když jsem je viděla, jak moc je to bere, jak při tom pláčou, byla jsem strašně dojatá a zároveň bylo hrozně hezký sledovat tu jejich lásku,” říká Tereza Mašková.

O to víc si mladá umělkyně prý uvědomila, jak moc citlivé téma je to pro všechny a tak bylo rozhodnuto! Dá se říct, že si píseň, na kterou vznikl tento klip, vybrali sami fanoušci. Zajímavostí bezesporu je, že autorem námětu videoklipu po boku renomovaného režiséra Jakuba Mahdala je také snoubenec Terezy Oliver Žilák.
,,Toto téma je nadčasové, sentimentální a věřím, že se v něm každý najde. Budu při tobě stát je úplně odlišný v porovnání s těmi, které jsem doposud natočila. Poprvé ve svém klipu mám herce a já v něm vystupuji pouze v roli vypravěče. Řekla bych, že je to takový krátký film, kde jsou tři příběhy, jež probíhají v různých časových liniích a jsou propojené různými symboly, které na konci odhalí pointu. Ale především je to o lásce. Je tam šest herců, dva z nich jsou malé děti, pak dospělí - mladší a starší pár a dohromady je to všechno jeden životní příběh,” říká Tereza, která téměř bez námahy jako první zpěvačka ve své věkové kategorii vyprodala legendární Lucernu.

Velkolepý koncert, který se uskuteční 19. listopadu 2023, sama pojmenovala Růžová Lucerna.

18.9.2023 17:09:15 Redakce | rubrika - Novinky...

Časopis 40 - rubriky

Archiv čísel

reklama

The Addams Family (HdK)

Články v rubrice - Novinky...

The BladderStones v klipu zkoumají štěstí pomatené mysli

The BladderStones (Foto: Tomáš Moudrý)

Může být dítě z ulice bez životního směru a cíle šťastnější než člověk provázený očekáváním svého okolí? Nad o ...celý článekČasopis 40 - sekce